KONST / Litografier / Färglitografi 9122101
nr 912 2101
Marion Belin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Marion Belin (f. 1933), park, 335/385, signerad, motivet: 35x49
Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.
Utrop:
400 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 september 2014
kl 19:43:38
100 kr
150 kr
250 kr
500 kr
350 kr
450 kr
600 kr
700 kr
6
15 sep